Firmamızın Tarihçesi

Elinsan Çevre Teknolojileri A.Ş., 2001 yılında kardeş firması olan Elinsan Ltd. Şti. bünyesinde firmalara “Danışmanlık ve Mühendislik” hizmetleri vermek üzere kurulmuş olmakta ve 27.12.2006 tarihinde kardeş firmasından ayrılarak hizmetlerine Nilüfer Sanayi Bölgesindeki yeni yerinde devam etmektedir. Şirketimiz firmalara Çevre İzni / Çevre Danışmanlık Hizmeti, ÇED Raporu, ÇED Görüşü ve Proje Tanıtım Dosyalarının Hazırlanması, Gayri Sıhhi Müessese (GSM) Ruhsatları ve İzinleri, Madencilik Faaliyetleri, İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatının Alınması, Atık Yönetimi / Lisanslar, Atıksu Arıtma Tesislerinin Projelendirilmesi, İnşaatı ve Devreye Alınması, Atıksu Arıtma Tesislerini Bakımı, Revizyonu ve İşletme Problemlerinin Çözülmesi, Ölçümler (Emisyon Ölçümleri, İmisyon Ölçümleri vb.), ISO 14001 / ISO 9001 ve ISO 17025 Yönetim Sistemi Danışmanlığı konularında da hizmet vermektedir. Firmamız verdiği hizmette sektöründeki en iyilerden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Azimli, ilkeli, dürüst, sürekli kendini yenileyen çalışmalarımızla çevre konularına alışılmışın dışında yaklaşımlar sunarak, sadece işverenler değil, çalışanlar ve sosyal çevre tarafından istenilen, tercih edilen ve örnek gösterilen hizmetleri sunmak.

Visyonumuz

Gelişen ve büyüyen çevre sektöründe mevzuatların asgari sınırları ile yetinmeyen, daha sağlıklı, daha güvenli bir çalışma ortamı ve daha yaşanılabilir bir çevre oluşumuna katkıda bulunan işletmeler oluşturmak. Sektöre yeni fikirleri ile yön veren ve sektörde sözü geçen firmaların başında yer almak.

Stratejimiz

ELİNSAN ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ A.Ş. olarak çevresel sorunlarla mücadeleyi kendisine amaç edinmiş her kişi ve kuruma ticari kaygı taşımaksızın, uzman mühendis kadromuz ve modern çalışma sistemlerimiz ile kaliteli hizmet sunmayı görev bilmekteyiz. Hizmetimizin ve sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanıyoruz. Değişen yönetmelikleri takip eden ve bu doğrultuda kurumunuzun öncelikle menfaatlerini gözeterek ihtiyacı olan dokümanları, bilgi birikimi ve teknik ekibiyle karşılayan ve sıkıcı bürokratik engellerle uğraşma derdinden kurtaran, sorun yaratan değil çözüm bulan bir danışmanlık sistemi öneriyoruz. Bize göre kar, müşterilerimizi memnun ettiğimiz ve ilişkilerimizi sürekli kıldığımız sürece onlar tarafından bize gösterilen saygı ve samimiyettir.

Değerlerimiz

Firmamızda tarafsızlık, gizlilik ve bağımsızlık esas olup müşterilerimize uluslarası standartlarda hizmet vermek değerlerimiz arasında ilk sırada yer alır.